Дрвена библиотека LBC61BX

4,999 ден

Опис на производот:

Број на полици: 6
Димензии на производот: 70 x 24 x 190,5cm
Тежина на артиклот 21,7 кг
Форма: правоаголна
Стил: Рустикален
Боја: Рустикално кафеава
Материјал: иверица со меламин фурнир

drvena polica

drveni polici

Дрвена-библиотека на продажба

Дрвена-библиотека цена

Дрвена-библиотека на продажба мк

Уникатен дизајн со функционална намена
Време е да им дадете на вашите книги полица исто толку интересна како што се. Зачинете го вашиот дом со оваа модерна библиотека со 6 нивоа со уникатен дизајн во форма на S. Дозволете вашите книги, растенија и украси да стојат на прекрасен уникатен дисплеј кој ја раскажува својата приказна.

Содржина на пакетот:

1 x Рафт за книги

1 х торба со додатоци

1x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Дрвена библиотека LBC61BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,999 ден

Само 4 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LBC61BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart