Сет од 2 Барски Столчиња VASAGLE LBC65X

- 13%

5,200 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

1. Комплет за сите прилики: 2 бар столчиња со висококвалитетен рустикален кафеав финиш, челична рамка од 25 x 25 mm во обична црна боја – прекрасен додаток во вашата кујна, дневна соба или соба за забави.

2. Цврстина: Црната челична рамка на столчињата за шипки не само што создава привлечен контраст со дрвениот тон на седиштето, таа може да издржи до 120 кг и исто така служи како практичен потпирач за нозе.

3. Совршено вклопување: двете столчиња со шипка со димензии 40 x 30 x 65 cm совршено се вклопуваат под сите шанкови со стандардна големина, со што заштедуваат простор.

4. Лесно монтирање: Едноставната структура на столчињата, како и завртките со иста големина овозможуваат брзо и лесно склопување во рок од 15 минути.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјали: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на секоја столица: 40 x 30 x 65 cm
Тежина на секоја столица: 8,4 kg
Макс. оптоварување на секоја столица: 120 kg
Облик: квадрат

Барски Столчиња

Барски Столчиња скопје

Столици

Шанк столици

Барски столчиња

Барски Столчиња цени

Содржина на пакетот:

2 x бар столчиња
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

2 мислења за Сет од 2 Барски Столчиња VASAGLE LBC65X

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Viktor Mladenovski

  Vi blagodaram ni gi dostavija, impresionirani sme od kvalitetnosta na stolicite.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Kamaj

  qwerty

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Сет од 2 Барски Столчиња VASAGLE LBC65X
  Сет од 2 Барски Столчиња VASAGLE LBC65X

  5,200 ден

  Слични производи…

  Сет од 2 столчиња за шанк VASAGLE LBC026B01V1

  Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  8,200 ден

  Тркалезни бар столици VASAGLE LBC32X сет од 2 столици

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  5,300 ден

  5,200 ден

  Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: vasagle-lbc65x Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart