Професионален масажер

- 17%

2,299 ден 1,899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.


Карактеристики
1. Вклучува 4 глави за масажа, со различни придобивки.
2. Ефективно намалете ја вкочанетоста и болката во мускулите, и зголемете ја циркулацијата на крвта.
3. 3 брзини на вибрирање, можете да изберете што ви одговара.
4. Литиумска батерија со голем капацитет од 2000mha, 3 часа работа.
5. Погодно за закрепнување после спортскиот замор или вежбање во теретана.

Спецификации
Полнач за напојување.
– 100 ~ 240V
– Тип: Ли-јон
– Капацитет: 2000mAh

Масажер
– Брзина: 3000r / min
– Висина: 1,5 кг
– Димензија: 25x23cm
Фреквенција: 1200 -3200 вртежи во минута прилагодливи, 3 брзини.

Пакет вклучува
1 x пиштол за масажа
1 x Упатство за користење
1 x полнач за напојување
1 х кутија со тврда хартија

Помага при ублажување, на затегнатите мускули, болката и вкочанетоста на грбот. Одличнен за лична употреба, и за професионална масажа, совршен за физиотерапевти или хиропрактик.
Безжично полнење: 2500mAh висококвалитетна литиумска батерија на полнење, обезбедува 6 часа работно време, потребни се 1,5-2 часа за целосно полнење. 3,1 кг, можете да го користите дома, теретана, канцеларија, итн…
24V мотор, слајд технологија за намалување на бучавата, со голема моќност, но низок шум (35dB – 55dB). Идеален за спортисти, луѓе кои вежбаат или лица со повреди. Можеби сте заинтересирани и за пулс оксиметар

 

масажер за мажи

 

 

масажер

Спортски пакет! Акција

+ = 2598 ден. 2099 ден. со бесплатна достава.  

Specification: Професионален масажер

Brand Name

XceeFit

Item Type

Massage & Relaxation

Material

Other

Model Number

01

Application

Body

Product Type

Massage & Relaxation

Charging voltage

110-240 v

Frequency

1200-3200 rpm adjustable

Rated Voltage

24V

Sutiable for

Whole body except head

Product name 1

Muscle stimulator

Product name 2

Muscle Massager

Product name 3

Deep Tissue Massager

Product name 4

Massage Gun

18 мислења за Професионален масажер

Слики од корисниците

Image #1 from Dani
Image #1 from Dani

Dani

Dobar kvalitet

Image #1 from Dani
 1. Taskovski Filip

  dobar e go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Anonymous

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Martina Nikolovska

  odlicen, milo mi e ke naracuvam povtorno 😊

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Aleksandar Nakovski

  нема опција за избор на боја

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Dejan Ristovski

  Fala vi go zedov

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Milorad Petrovski

  Mi go dostavija odlicen e! 💯

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Milan Manasievski

  Jas mozam da kazam za masazerot deka raboti odlicno bez nikakvi mani, najvazno ve opusta

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Nikola Markovski

  Odlicen e go zedov najmnogu za bolkata vo nogata i sekojdnevno go koristam otkako go zedov, vredi za sekoj denar !

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Тони Трајковски

  Јас претежно масажерот го земав за да ги релаксирам мускулите на нозете, каде што постојано сум во движење и сум презадоволен од него

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Bojan Angelovski

  Ovoj proizvod e mnogu efikasna naprava, lesna e za upotreba i voopsto ne e bucna gi dava posakuvanite rezultati – gi opusta muskulite i toa ne za mnogu pari gi imam sretnato i poskapo istite, super e vi go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart