Папучи за загревање на стапалата

- 36%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

★ Ставете ги стапалата во топлата ризница на нозете, поврзете се на USB-интерфејсот, и уживате во топла нега 360°.
★ USB интерфејс, удобен и практичен, погоден за USB приклучоци како што се компјутер / автомобил / полнач за мобилен телефон.
★ Не лизгачката ткаенина со обратно шиење, со добра изолација.
★ Може да се пере, нежно да се чисти, да се исуши природно, а миењето во машина е забрането!
★ Супер мека и фина ткаенина, без влакна, погодна за нозете.

Опис:

Пренослив грејач за стапала, мек и густ кадифен материјал, пената која ја носи вистинската топлина и мекиот допир, брзо се загрева и рамномерно се расфрла.
Високотехнолошки материјал за греење, безбеден и сигурен.
plug and play, лесен за користење.
Може брзо да ги загрее вашите стапала на ладно време и да ги заштити стапалата.

Спецификација:

Име: Грејач за стапала
Материјал: Мек кадифен
Греење: USB
Номинален напон: 5V
Големина: 38×38 x8cm

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Папучи за загревање на стапалата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Папучи за загревање на стапалата
Папучи за загревање на стапалата

899 ден

899 ден

Нема на залиха

SKU: greac-za-noze Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart