KINGSEVEN Машки поларизирани очила за сонце UV400 Al-Mg 7188

- 58%

1,830 ден

4.82 out of 5

Само 2 останати на залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: kingseven-uv400-al-mg Категорија:

Алуминиумски рамки.
Поликарбонатни леќи.
Поларизирани

Облога отпорна на гребење.
Ширина на објективот: 61 милиметри.
Совршени очила за на отворено, голф, велосипедизам, трчање, риболов, трки, возење, скијање, качување по карпи или други спортови.
UV400-TAC леќа која ги блокира сите штетни УВ зраците. Заштитете ги очите.
Рамка од алуминиумска легура со одлична отпорност на корозија, удобни.
Италијански дизајн, очила со стандардна големина. Погодни за секакви временски услови.
100% гаранција за задоволство: Го гарантираме квалитетот на овие очила за сонце. Сигурни сум дека ќе бидете задоволни од нив. Нудиме 36-дневна гаранција за враќање на парите.

Пакување:

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “KINGSEVEN Машки поларизирани очила за сонце UV400 Al-Mg 7188”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

KINGSEVEN Машки поларизирани очила за сонце UV400 Al-Mg 7188
KINGSEVEN Машки поларизирани очила за сонце UV400 Al-Mg 7188

1,830 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се