GREY JACK 8049

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Пол: Унисекс
Број на модел: 8049
Стил: Модни очила за сонце
Материјал за леќи: TAC
Материјал на рамката: TR90 + МЕТАЛ
Оптички атрибут на леќите: Поларизиран, UV400
Боја: Црна, кафеава

Очила

Детали за производот: GREY JACK 8049

Боја

,

3 мислења за GREY JACK 8049

3.7 од 5
2
0
0
0
1
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Martin

  Odlicni se preubavo stojat

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Robert

  TOp se mi gi dostavia

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 3. Anonymous

  O

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  SKU: grey-jack-8049 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart