Кујнска полица на тркала KKS60XV1

4,099 ден

Опис на производот:

Боја: кафеава
Димензии на производот: ‎40 x 60 x 89 cm
Тежина на производот: 10,9 кг
Материјал: Иверица, нерѓосувачки метал

Кординатор на кујнскиот хаос: Ако тостерите и електричните апарати треба да се преместат за да се направи простор, крајно време е за оваа кујнска полица со трио од полици од 54 x 37,5 cm.

Оваа кујнска количка поминува низ вашата кујна на 4-те цврсти тркала, обезбедувајќи зачините, сосовите и апаратите веднаш да бидат на дофат на рака. Исто така може да ги заклучете и двете сопирачки на количката за да спречите превртување на состојките.

Покрај полицата, ви испраќаме и 6 куки во форма на S, кои се совршени за закачување на лажици за готвење или суви крпи.

ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ: Поврзете ги цврстите метални шипки од 20 x 40 mm и зашрафете ги полиците. За само 15 минути, имате робусна повеќенаменска полица за вашата кујна или канцеларија.

Содржина на пакетот:

1 x кујнска полица
6 x обликувана кука
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнска полица на тркала KKS60XV1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кујнска полица на тркала KKS60XV1
Кујнска полица на тркала KKS60XV1

4,099 ден

4,099 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: KKS60XV1 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart