Кутии за складирање на чевли LSP18SWT

4,800 ден

Опис

– Боја: транспарентна, бела рамка
– Материјал: ПП (полипропилен) пластично тело, PS (полистирен) влезна врата
– Големина на единечна кутија: 33,3 x 23 x 14 cm
– Внатрешна големина на единечна кутија: 30 x 22,5 x 13,5 cm
– Тежина на производот: 5,3 кг

организатори за чевли

Лесен пристап – Транспарентната кутија и дизајнот на влезната врата ви помагаат лесно да го најдете и пристапите до вистинскиот пар чевли.

Лесно се чисти – Водоотпорните кутии за чевли лесно се чистат со влажна крпа за да останат јасни и чисти.

Воздушни дупки – Воздушните дупки во форма на лист за правилна вентилација им овозможуваат на вашите чевли да дишат.

Содржина на пакетот:
– 18 x Кутија за чевли
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кутии за складирање на чевли LSP18SWT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кутии за складирање на чевли LSP18SWT
Кутии за складирање на чевли LSP18SWT

4,800 ден

4,800 ден

Нема на залиха

SKU: LSP18SWT Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart