Кутија за накит

4,200 ден

Опис

– Боја: Бела
– Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина) рамка, PU (полиуретан) надворешност, кадифена внатрешност
– Големина на производот: 26 x 15,5 x 32 cm
– Тежина на производот: 3,2 кг

шминкар Најдобрите работи за оваа кутија за накит со 6 нивоа на прв поглед:

Складирање со 6 нивоа: Горниот послужавник и 5 фиоки со различни прегради го одржуваат вашиот накит подреден.
4 странични реда куки: Понудете доволно простор за закачување долги ѓердани без заплеткување.
Длабока долна фиока со перници: Одговара на пар очила за сонце и 3 часовници.
Се заклучува: Кутијата за накит се заклучува и доаѓа со 2 клуча.
Големо внатрешно огледало: Ви овозможува да проверите дали избраниот накит ви одговара.
Заштитна кадифена обвивка: Го заштитува вашиот накит од гребнатини.
Држач за обетки: се вади и може да се користи посебно.
Стилски изглед: Елегантната бела или црна кутија за накит одлично се вклопува со вашиот мебел.

Подарете им ја оваа добро изработена, стилска кутија за накит на најблиските за нивниот роденден или годишнина за да ги изненадите! Или, почестете се со оваа шармантна кутија за накит – вие ја заслужувате!

организер за шминкикутии за накитдрвени кутии за накитдрвена кутија за накит

кутија за шминка

Содржина на пакетот:
– 1 x кутија за накит

Детали за производот: Кутија за накит

Боја

Бела, Црна

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кутија за накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4,200 ден

SKU: N/A Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart