Метален плакар

14,999 ден

Опис

– Боја: сива
– Материјал: прав
– Обложен нерѓосувачки челик
– Големина на производот: 40 x 80 x 180 cm
– Тежина на производот: 40,5 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 25 kg

Предностите на овој метален кабинет на прв поглед:

Лесен за комбинирање: Сивиот кабинет одлично се комбинира со другиот мебел и е ненаметлив каде и да е поставен.
Прилагодливи: 4-те полици може да се прилагодат во висина за да се сместат големи и мали предмети.
Двојни врати: Лесно се отвораат и затвораат и брзо ја пронаоѓаат содржината на кабинетот.
Стабилна: Кабинетот е заштитен со метална рамка и уред за прицврстување за да се обезбеди стабилност.
Голема носивост: Максималниот капацитет на оптоварување на секоја полица е 25 kg.
Безбедност: Челичната брава и 2 клуча ја обезбедуваат безбедноста на вашите доверливи документи.
Разноврсна: Користете го овој метален кабинет во вашата работна соба за складирање датотеки и документи и создавање организирано работно место или складирање алатки, книги итн. и сокријте го нередот во просторијата за складирање.

ормар

Прилагодлива висина – Полиците се прилагодливи во висина. И датотеките и малите нешта можат да го најдат своето место овде.

Чувајте го безбедно 1 брава, 2 клуча – вашите канцелариски материјали се достапни само за вас во овој кабинет.

Опсег на испорака:

1 x Метален плакар
1 x пакет со додатоци
1 x против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метален плакар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Метален плакар
Метален плакар

14,999 ден

14,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: OMC015G01 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart