Шкаф со две фиоки VASAGLE OFC71X

6,500 ден

4.95 out of 5

На залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: vasagle-ofc71x Категории: , ,

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна

Материјал: честички, нерѓосувачки челик

Форма: Праваголна

Големина на шкафот: 44 x 42 x 66,5 cm (Д x Ш x В)

Тежина: 17,6 кг

Макс. Капацитет на статичко оптоварување: 50 kg

Ротирачки тркалца на вртење за 360° (што ви овозможува да го преместите наоколу каде што сакате).

2-те предни тркалца имаат сопирачки кои може да го заклучуваат шкафот во место доколку е потребно.

Рустикално кафената површина и црната челична нерѓосувачка рамка ве покануваат да создадете стилска работна атмосфера.

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф со две фиоки
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

Забелешки:

Од безбедносни причини, на децата не им е дозволено да се качуваат или да играат на производот.
Максималниот капацитет на статичко оптоварување на овој производ е 50 kg. Ве молиме не ја надминувајте границата на тежина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шкаф со две фиоки VASAGLE OFC71X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф со две фиоки VASAGLE OFC71X
Шкаф со две фиоки VASAGLE OFC71X

6,500 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се