NAVIFORCE 8019 спортски машки часовник

- 45%

2,200 ден

4.95 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: naviforce-8019 Категории: ,

Опис:

– 100% сосема нов и висококвалитетен.

– Функција хронограф и календар.

– Прецизно движење на кварц за точно задржување на времето.

– 3ATM дневна отпорност на вода, совршена за заштита на малку вода како миење раце и дождливо, но не може да се тушира ​​или плива.

– Одличен избор е за подарок за семејството,пријателите, вашиот сакан, себе.

часовник цена

часовник мк

Карактеристики:

– Дијаметар на куќиштето: 46 мм

-Дебелина на куќиштето: 13,7мм

– Ширина на лента: 24 m

– Должина на лентата (вклучено куќиште): 240 mm

– Материјал : гума

– Прилагодлив опсег: да

– 3ATM Дневен отпор на вода (не за туширање и пливање)

стилски часовник

Пакет вклучува:

1 x 100% оригинален оригинален часовник NAVIFORCE

СПОРТСКИ ЧАСОВНИК

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NAVIFORCE 8019 спортски машки часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

NAVIFORCE 8019 спортски машки часовник
NAVIFORCE 8019 спортски машки часовник

2,200 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се