OLEVS 6898

1,299 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-6898 Категории: ,

Тип материјал на прозорецот за бирање: Обложено стакло
Облик на куќиште: Тркалезно
Должина на бендот: 20 см.
Материјал на каишката: Кожа
Длабочина на отпорност на вода: 3 БАРА
Име на брендот: OLEVS
Број на модел:6898-женски
Тип: Луксузен
Карактеристика: Автоматски датум
Материјал: ЛЕГУРА не ја менува бојата.

женски часовници

часовници

Детали за производот: OLEVS 6898

Боја

, ,

1 мислења за OLEVS 6898

Слики од корисниците

Image #1 from Бојана Митовска
Image #1 from Бојана Митовска

Бојана Митовска

Го носам секојдневно одлично изгледа

Image #1 from Бојана Митовска
  1. Бојана Митовска

    Го носам секојдневно одлично изгледа

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
    Image #1 from Бојана Митовска
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги