Машки часовник Olevs 2869

- 33%

1,999 ден

кп излог
5 out of 5

Во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-2869 Категории: ,

Карактеристики:

  • Облик на куќиште: тркалезно
  • Должина: 20 cm
  • Длабочина на отпорност во вода: 30 метри
  • Име на бренд: Олевс
  • Тип: мода, луксуз, спорт, бизнис
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Траење на батерија: 2 години
  • Боја: 4 бои по избор
  • Тежина: 110 грама

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Машки часовник Olevs 2869”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Машки часовник Olevs 2869
Машки часовник Olevs 2869

1,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги