NAVIFORCE 9197 Дигитален часовник со два механизми

Распродажба!

2,499 ден

4.95 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: naviforce-9197-casovnik Категории: ,

Издржливо куќиште/од легура и висококвалитетно ременче од вистинска кожа.
Аналоген и дигитален дисплеј.
Јапонско оригинално дигитално движење.
Часовник со двоен екран: можете да го користите како две временски зони или да користите една од нив како резервна.
LCD екран со осветлување: Напреден LCD дисплеј, за заштеда на енергија.
Поддржано задно осветлување, исто така можете да го читате времето во ноќе.
Кога треба да го прочитате времето, притиснете го копчето за светло, само се пали.
Времето на прикажување во бројки ги означува часот, минутите и секундите.
Прикажете го денот и датумот 12h/24h и неделата.
Вклучена е функцијата за будилник/аларм.
Вклучена е функцијата за стоперица: Пресметајте го времето за 0,01 секунда.
Прецизно кварцно движење.
3ATM водоотпорност.

Спецификација (приближно):

Дијаметар на куќиштето: 4,6 см

Дебелина на куќиштето: 1,5 см

Ширина на лента: 2,2 см

Должина на лента: 25 см

Тежина: 102 g

Боја: Црна и Зелена

maski saat vodootporen saat casovnik часовници crn saat casovnici mk saat mk casovnik mk cenamaski saat

Детали за производот: NAVIFORCE 9197 Дигитален часовник со два механизми

Боја

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NAVIFORCE 9197 Дигитален часовник со два механизми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

NAVIFORCE 9197 Дигитален часовник со два механизми
NAVIFORCE 9197 Дигитален часовник со два механизми

2,499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се