- 37%

1,899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: onola-retro Категории: ,

Спецификации:

Бренд: ОНОЛА

Модел: ON3808

Материјал: легура

Должина на каишката: 260 mm

Ширина: 24мм

Дијаметар за оквир: 42мм

Дебелина: 12мм

Големина на пакет: 100 * 80 * 70mm

машки часовник

casovnik

 

2 мислења за Onola Retro

  1. Latif Bajrami

    Dobar go zedov vcera

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  2. Ibraimi Beqiri

    Go dobiv casovnikot izgleda elegantno i e dobro izraboten

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Внеси производ

100% Бесплатно.

Како да лицитирам

Совети за успешна лицитација.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги