- 40%

1,630 ден

4.95 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: onola-retro Категории: ,

Спецификации:

Бренд: ОНОЛА

Модел: ON3808

Материјал: Нерѓосувачки челик – легура

Должина на каишката: 260 mm

Ширина: 24мм

Дијаметар за оквир: 42мм

Дебелина: 12мм

Големина на пакет: 100 * 80 * 70mm

машки часовник

casovnik

3 мислења за Onola Retro

 1. Душан Тренески

  Часовникот за тие пари е супер

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Latif Bajrami

  Dobar go zedov vcera

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Ibraimi Beqiri

  Go dobiv casovnikot izgleda elegantno i e dobro izraboten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

Onola Retro

1,630 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се