Шкаф за накит со огледало SONGMICS JBC51W

3,699 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

Димензии: 37 x 10,5 x 67 cm (Ш x Д x В)
Големина на огледалото: 29 x 59 cm (D x H)
Материјал: еколошки медијапан, кадифе, огледало
Боја: бела
Единечна Тежина: 5,4 кг

Овој шкаф за накит на SONGMICS има разновидна употреба која може да ги задоволи сите ваши различни потреби. Со 2 меѓуслојни слоеви, 65 рамки за прстени, 64 куки за обетки, 24 држачи за обетки, 24 куки за ѓердан, има голем капацитет за уредно складирање на вашите предмети. Со странична брава на вратата и 2 клуча. Така, SONGMICS шкафот за накит со огледало за на ѕид/прицврстување е идеален за да го организирате вашиот накит.

skaf za nakit ceni

Шкаф за накит со огледало

 

 

skaf za nakit

шкафови за накит

skafovi za nakit

Список за испорака:

1 x Кабинет за накит
2 x клучеви
2 x завртки
2 x приклучоци за проширување

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за накит со огледало SONGMICS JBC51W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Шкаф за накит со огледало SONGMICS JBC51W
Шкаф за накит со огледало SONGMICS JBC51W

3,699 ден

Слични производи…

3,800 ден
24%

3,699 ден

Само 1 останати на залиха

4.67 out of 5
SKU: ogledalo-songmics-jbc51w Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart