Инстантно избелување на забите

- 50%

499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Инстантно избелување на забите.

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

Инструкции
1. Прво измијте ги забите со обична паста за миење на забите.

2. Завртете го задниот дел од пенкалото за белење за да го притиснете гелот, и нанесете го гелот на забите. (Општо, опсегот на белење е 8-10 заби на секоја страна). Секој третман трае 20 минути и трае една недела.

3. По 10 минути измијте ги забте повторно.
 
Најмногу помага при пожолтување на забите од: цигари, кафе, чај и други состојки кој доведуваат до пожолтување на забите.
 • Производ
 • Слики
Комплетен систем за избелување заби Видливи резултати по само 1 третман Професионална стоматолошка терапија во вашиот дом. Кислородно дејство ...

50 мислења за Инстантно избелување на забите

4.8 од 5
41
7
2
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Давид А.

  Навистина работи, резултатот е позабележителен по второто нанесување, го препорачувам производот!

  Корисно(21) Бескорисно(12)You have already voted this
  Image #1 from Давид А.
 2. Dijana

  Odlicen proizvod ist kako na slikite, brza isporaka i odlicna usluga, pozdrav.

  Корисно(20) Бескорисно(11)You have already voted this
  Image #1 from Dijana
 3. Viktor Andonovski

  Zadovolen sum od proizvodot ke naracuvam povtorno

  Корисно(21) Бескорисно(19)You have already voted this
  Image #1 from Viktor Andonovski
 4. Andrijana Angelova

  Odlicen proizvod

  Корисно(19) Бескорисно(14)You have already voted this
  Image #1 from Andrijana Angelova
 5. Pavel Simeonov

  Samo sto go dobiv ne sum go probal seuste,ist e kako na slikite a i isporakata im bese tocna i brza kako sto kazaa

  Корисно(21) Бескорисно(13)You have already voted this
  Image #1 from Pavel Simeonov
 6. Mile Hristov

  100 % siguren prodavac i super proizvod

  Корисно(9) Бескорисно(5)You have already voted this
  Image #1 from Mile Hristov
 7. Anonymous

  Gi dava ocekuvanite rezultati

  Корисно(5) Бескорисно(5)You have already voted this
 8. Gordana Ivanovska

  Super e proizvodot ne sozdava nikakva neprijatnost, lesno se nanesuva so malo zavrtuvanje na dolniot del na penkaloto

  Корисно(8) Бескорисно(3)You have already voted this
  Image #1 from Gordana Ivanovska
 9. Hristina Angelovska

  Go dobiv super e, fala vi

  Корисно(5) Бескорисно(2)You have already voted this
  Image #1 from Hristina Angelovska
 10. Boban Gjorgevik

  Super

  Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 11. Aleksandra

  Dobar proizvod,ima pozitivni efekti.

  Корисно(0) Бескорисно(3)You have already voted this
 12. Anonymous

  Odlicno e, veke vtoriot den ima vidlivi rezultati

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Andrijana Stojanovikj

  Odlicen e 😁😁

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 14. Orhan Bajrami

  Dobar

  Корисно(2) Бескорисно(1)You have already voted this
 15. Bujar Saliu

  Dobar proizvod deluvat ima pozitiven efekt vo belenjeto na zabite.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 16. Mladenovska

  Ima efekt

  Корисно(2) Бескорисно(1)You have already voted this
 17. Имран Али

  Zadovolen

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 18. Valerija Hristova

  Mnogu sum zadovolna od penkaloto za izbeluvanje na zabite go koristam eve nekolku nedeli i imam pozitivna razlika od porano i sega, presrekna sum-fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 19. Anonymous

  super e, zadovolna sum

  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Anonymous
 20. Andrijana Pavlovska

  Zadovolna…

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 21. Hava saiti

  Mnogu ubavo i zdravo i lesno

  Корисно(5) Бескорисно(3)You have already voted this
  Image #1 from Hava saiti
 22. Makedonka Chelakov

  👍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 23. Elena Stojanova

  Super e penkaloto go imam

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 24. Liridon Kadriu

  Odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 25. Маја Ристовска

  Mi stignaa penkalcata megjutoa fala vi i za lanceto prekrasno e

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 26. Рахим Адеми

  Го користам овој производ веќе 3 дена и веќе гледам разлика! Дефинитивно го препорачувам овој производ !!

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 27. Anonimna

  Odlicno

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 28. Јаневски Далибор

  Забите ми се побели за две нијанси откако го користам задоволен сум

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 29. Vesna Blazevska

  Mi stigna penkalceto isto kako na slikite, vi blagodaram i za podarokot

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 30. Ilija Nikolovski

  Top e! 🤙💯

  Корисно(1) Бескорисно(2)You have already voted this
 31. Anonymous

  Минимално избелување во неколку денови користење.

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 32. Viki Milkovska

  Najdobri ⭐⭐⭐⭐⭐🛒

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 33. Besim

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 34. Anonymous

  Super proizvod , duri vo prvite denovi se gleda rezultatot, vi blagodaram

  Корисно(1) Бескорисно(2)You have already voted this
 35. Mile Najdoski

  .

  Корисно(4) Бескорисно(4)You have already voted this
 36. Anonymous

  Super produkt

  Корисно(3) Бескорисно(5)You have already voted this
 37. Daniela Filipovska

  Proizvodot e dobar go koristam sekojdnevno i imam rezultat sekako, no kako sto citam vo kemntarive nemoze na nekoj vednas da mu dade rezultat ako zabite mu se poveke pozolteni si treba odreden period za izbeluvanje na zabite se zavisi, pozz i vi blagodaram

  Корисно(1) Бескорисно(7)You have already voted this
 38. Marija Ilioska

  брзо, лесно и доста практично избелување, топло го препорачувам на секого

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 39. Vesna Stojanovska

  5

  Корисно(1) Бескорисно(9)You have already voted this
 40. Valentino stoilov

  Solidna cena

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 41. Валентина Атанасовска

  Не е испробан

  Корисно(0) Бескорисно(4)You have already voted this
 42. Boban Gocevski

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 43. Denis

  Odlicen proizvod

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 44. Riste Risteski

  .

  Корисно(1) Бескорисно(4)You have already voted this
 45. Aleksandar Kolevski

  Ne mozam da go ocenam proizvodot

  Корисно(1) Бескорисно(2)You have already voted this
 46. Јасмина

  Efikasen

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 47. SIME SOFRANIEVSKI

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 48. Deniz Seferoski

  Bash kako i shto pisuva top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 49. Antonio Nikolovski

  ekstra

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 50. Емилија

  Ефикасно и практично

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Kako.... Zdravo me interesira od koga kje se izbelat zabite kolku vremenski ostanuva taka Maja праша на мај 7, 2021

  Jas go nanesuvam sekoj den, mesec ipol go koristam, od prvata nedela ima vidlivi rezultati.

  Kristina одговори на мај 8, 2021
  (0) (0)

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Инстантно избелување на забите
  Инстантно избелување на забите

  499 ден

  499 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000065250 SKU: dazzling-white-2-2 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart