OLEVS 5869 Минималистички часовник

Распродажба!

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис за производот:
⌚ПОДОЛГО И ИЗДРЖЛИВО КОРИСТЕЊЕ Sony sr621sw-364 Батерија. Јапонски SEIKO механизам.
⌚ ДИЗАЈН НА УЛТРА тенок бројчаник: Дебелината на бројчаникот е само 0,25 инчи, ултра тенок дизајн и кожна лента, така што овој часовник е многу лесен (25G) и удобен за носење.
⌚ВОДООТПОРЕН: Нема потреба да се грижите за дожд или прскање вода, бидејќи часовникот е водоотпорен до 30 m и е погоден за секојдневна употреба. Совршен е за деловни состаноци и секојдневни состаноци.
⌚МОДЕН лежерен СТИЛ: Едноставен и лесен дизајн, Погоден за секојдневен, работа, патување, спорт. Задоволување на секојдневните потреби.
⌚ПРОФЕСИОНАЛЕН ТИМ ЗА ПОПРОДАЖБА: Нудиме враќање во рок од 36 дена, доколку има било каков проблем.

saat

Како што сите знаеме, часовникот не е едноставен часовник, тоа значи вкус и шарм на личноста.
А часовникот може директно да ве извести дека времето лета. Сите живееме во ера на наука и технологија, понекогаш часовникот изгледа бескорисен, сепак, ни треба за да снимиме нешто, да го направиме нашиот живот навистина во часовникот и минутажата.

Детали за производот: OLEVS 5869 Минималистички часовник

Боја

,

3 мислења за OLEVS 5869 Минималистички часовник

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Angelovski Oliver

  Mi se dopadja deneska mi bese dostaven

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Angelovski Oliver
 2. Muhamed Miftari

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Zoran. Nikolovski

  Часовникот е убав и практичен и е реално прикажан

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,499 ден

  SKU: olevs-5869 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart