Организатор за накит со огледало

7,299 ден

Опис
– Боја: Бела
– Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
– Големина на производот: 37 x 9,3 x 108 cm
– Тежина на производот: 9,1 kg

шкаф за накит Организатор за накит со огледало

организатор

шкаф

Организатор за накит без рамка

организатор за накит цена

шкаф за накит[Огледало без рамка]

Со огледалото со целосна должина од 37 x 108 cm, ќе можете да имате поглед од глава до пети на вашата облека на еден поглед; плус, вистинското стаклено огледало нуди подобри перформанси додека ја прави вашата соба посветла и поголема.

Внатре во организаторот за накит има 6 LED светла, кои автоматски се вклучуваат и исклучуваат кога вратата на шкафот се отвора и затвора, вашиот накит секогаш ќе свети внатре!

[Пространа за целиот ваш накит]

Внатре во шкафот за накит кој може да се заклучува има 84 отвори за прстени, 32 куки за ланчиња, 48 отвори за обетки, 90 отвори за обетки, 1 шипка за шал, 5 полици, 2 фиоки за складирање на сите ваши тајни за убавина.

Со вклучените куки за врата, можете лесно да го закачите овој организатор за накит на рамката на вратата од вашата спална соба или бања, или можете да ги користите завртките за да го прицврстите на ѕид.

[Украсете ја вашата спална соба]

Разубавете ја вашата спална соба со овој ѕиден организатор за накит со огледало или подарете го на вашиот најмил пријател! Ве молиме имајте предвид дека вклучената кука на вратата не одговара на вратите со дебелина над 14 mm или повеќе.

Содржина на пакетот:
– 1 x Организатор за накит со огледало без рамка
– 1 x комплет за додатоци
– 2 x Редовна кука за врата
– 1 x Инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за накит со огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор за накит со огледало
Организатор за накит со огледало

7,299 ден

7,299 ден

Достапно по нарачка|Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: JJC99WT Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart