Биро за компјутер со подесување на висина LSD018B01

17,999 ден19,999 ден

Опис:

Боја: Црна
Материјал: Челик
Големина: 60 x (86-135) x (73-118) cm (Д*Ш*В)
Прилагодување на висината: 73-118 cm.
Волумен: < 50 dB.
Брзина на прилагодување: 25 mm/sMax.
Капацитет на статичко оптоварување: 80 kg.
Тежина: 23 kg.

канцелариско-биро

Висина прилагодлива: Ова електирчно биро е прилагодливо во висина (73-118 cm), погодна за за сите членови на семејството и може да ја користат и деца и возрасни (од 1,1-1,95 m). Седење или стоење? Доколку не сакате постојано да седите, оваа електична маса ви овозможува дури и да работите стоејќи, што го олеснува рбетот и согорува повеќе калории. Идеален за секој кој има потреба да седи на бирото долго време во канцеларија или да учи.

Стабилен и флексибилен: Благодарение на челичната конструкција, овој држач за маса е стабилен и може да издржи до 80 kg; прилагодливите стапала ги компензираат испакнатините и го штитат подот од гребнатини, тие исто така може да се заменат со 4 тркала за лесен транспорт.

Без бучава: со висококвалитетниот мотор кој гарантира тивко и нежно прилагодување на висината, брзината на поставување е 25 mm/s, нивото на бучава е ниско (< 50 dB), за да можете да продолжите да работите или да учите непречено.

Практичен дизајн: со копчињата можете да заштедите 3 висини; со USB и TYPE-C приклучок можете да ги полните вашите уреди; има и систем за заштита од судир.

Прилагодлива рамка за маса: Оваа рамка за маса изработена од цврст челик е прилагодлива во должина помеѓу 86 и 135 cm и затоа одговара на различни маси (долга 110-160 cm, ширина 60-80 cm).

биро-канцеларија

elektricno biro

biroa skopje

biro

 

 

Други предности на овој електричен држач за маса:
Прилагодлива висина од 73 до 118 cm за менување на држењето на телото.
Брзина на брзо прилагодување 25 mm/s со низок шум < 50 dB.
Квалитетен мотор за рамномерно прилагодување.

Содржина на кутијата:

1 x електричен држач за биро
1 x адаптер
1 x контролер
2 x кука
4 x ролни
1 x пакет со додатоци
1 x упатства

 

Детали за производот: Биро за компјутер со подесување на висина LSD018B01

Избери

Само механизам, Механизам со иверица

2 мислења за Биро за компјутер со подесување на висина LSD018B01

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Hristijan

  Preubavo e funkcionira odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Јованчо Б.

  Одличен механизам заедно со изработката на иверицата. Бирото со сигурност ги исполна моите очекувања.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Биро за компјутер со подесување на висина LSD018B01
  Биро за компјутер со подесување на висина LSD018B01

  17,999 ден19,999 ден

  Слични производи…

  Прилагодлива преносна маса

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  1,999 ден

  17,999 ден19,999 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart