Појас за поддршка и компресија на половината за брзо олеснување

899 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: pojas-za-polovina Категорија:

Главни придобивки на појасот:

 1. 4 вградени стабилизирачки потпори, дизајнирани да помогнат во намалување на стресот, и напрегањето на долниот дел од грбот, и го подобруваат држењето на телото.
 2. Безбедно затегање со двоен појас, за прилагодлива компресија.
 3. Ткаенината со високи перформанси, која лесно дише, и додатоци од бакар кој ја упиваат непријатната миризба.
 4. Овозможува целосен опсег на движење, додека го поддржува долниот дел на грбот.
 5. Може да се носи под или над облеката.
 6. Стандардна величина, се прилагодува.

pojas za polovina i kicma

Материјал на појасот: Надворешниот дел: 100% полиестер, среден: 100% синтетичка гума, внатрешен: 100% полиестер, Материјал на лентите: 85% полиестер, 15% спандекс, за подобра издржливост.

Прилагодлив затегач на половината, има прилагодливи ремени за сигурно затворање, на двојниот појас што овозможува целосен опсег на движење, помагајќи во поддршката на лумбалните мускули, и подобрувањето на држењето на телото.

Погоден за мажи и жени.

Терапија за брзо олеснување во половината.

Уживајте во поддршката и олеснувањето што ги нуди овој појас за вашата кичма. Јачината на нејзината технологија за компресија обезбедува поголема самодоверба и плеснување за време на движењето. Носете ја потпората за грб под секојдневна облека, за да извршите цврст притисок врз мускулите на долниот дел на грбот додека одите, се истегнувате, свиткувате и трчате.

Прилагодливите ремени ви овозможуваат да најдете сопствено прилагодување, кое најдобро ви одговара на вас, за правилно држење и континуиран комфор. Ткаенината за ослободување на влага од елементи на бакар, помага да се апсорбира потта и мирисите за да ве одржат суви и сигурни во најактивните денови.

Неговото упориште овозможува поголем степен на мобилност. Ќе ги заборавете сите болки во половинанта, откако ќе го завиткате појасот на вашата кичма. Неговата контурна форма ви го израмнува пределот на стомакот, додека држачот ве гушка дискретно под која било облека. Единствениот изглед го прави овој појас за половина, прекрасен подарок за мажи и жени со зафатен и енергичен начин на живот!

Најпродаваниот појас за половината во америка, конечно пристигна и во македонија. Со повеќе од 3931 позитивни коментари од корисниците на amazon.com. Најпродаван појас за кичма на amazon и ebay.

14 мислења за Појас за поддршка и компресија на половината за брзо олеснување

4.9 од 5
13
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Nikolovski David

  Vi blagodaram pojasot e odlicen lesno se prilagoduva

  Корисно(1) Бескорисно(3)You have already voted this
 2. Kuzmanovski Stefan

  Top e go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Mario Dimitrovski

  zadovolen sum fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Petrovski Viktor

  Odlicen, lesno se prilagoduva go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Марија Трпеска

  Kvaliteten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. iva nacikj

  pojasot e super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Jovcevski Vladimir

  odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Далибор Јошевски

  Mn dobar

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Димитар Димитровски

  Одличен производ

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Natalia

  👍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Драги Филиповски

  Задоволен, појасот е идентичен како од сликите, описот и видеото.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Sasko Mitrovski

  Go zedov pojasot odlicen e i kvaliteten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Velimir

  Top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 14. Сања Идриз

  5

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Појас за поддршка и компресија на половината за брзо олеснување
  Појас за поддршка и компресија на половината за брзо олеснување

  899 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart