Полица за складирање VASAGLE LLS44X

- 25%

4,800 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 • НЕШТО СИГУРНО: Некои мебел изгледаат добро, но не се многу практични. Другите се функционални, но изгледаат ладно и досадно. Меѓутоа, оваа полица – со рустични, топли дрвени тонови и 4 стабилни полици, го добиваат најдоброто од двата света.
 • СОВРШЕН ДИЗАЈН: Цврста мат-црна челична рамка, x-шипки и рустикално кафени полици – мешавината на стилови ja прави овaa елегантна полица за книги да се издвојува; може да се пофали и со извонредната издржливост и голема носивост.
 • ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ: Благодарение на лесно разбирливите упатства, не е потребен голем напор за поставување на оваа единица за складирање  со димензии 56 x 34 x 137,5 cm.
 • ШТО ДОБИВАТЕ: Полица за скалдирање со цврста нерѓосувачка челична рамка, цврста штица од честички и јасни упатства за склопување. Затоа, почестете се со ова парче мебел од нашата колекција  и дајте им на вашите книги и украси почесно место!

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: Дрво и нерѓосувачки челик
Големина на производот: 56cm должина x 34cm ширина x 137,5 cm висина
Тежина на производот: 11,5 kg

Komoda polica ukrasna stalaza dimenzija na stalazata

Содржина на пакетот:

1 x полица со скали
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

Полици Полици мк

VASAGLE Забелешки:
За безбедност, прикачете го производот на ѕидот со комплетот за фиксирање.

9 мислења за Полица за складирање VASAGLE LLS44X

5.0 од 5
9
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Gordana

  Ista e kako na slikite, prakticna e i lesno se sklopuva

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Gordana
 2. Vukasin

  Vi blagodaram za brzata dostava, a i preubavo izgleda! 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Vukasin
 3. Tamara Georgieva

  Predobra mi ja dostavija zavcera

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Анамарија

  Изгледа прекрасно и со цвеќињата поставени на него го прави преубав мојот балкон!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Анамарија
 5. Kleopatra

  100% opisot e tocen bez nikakvi mani…toplo go preporacuvam..

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Violeta

  Zdravo mi stasa policata preubava e ista kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Моника

  Исто како на сликата, едноставно за монтажа.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Mitrevski Vladimir

  Odlicna i kvalitetna prezadovolni sme

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Saso Raleski

  Super e stalazata. Fala

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Полица за складирање VASAGLE LLS44X
  Полица за складирање VASAGLE LLS44X

  4,800 ден

  Слични производи…

  3,600 ден
  23%
  5,100 ден
  15%

  4,800 ден

  Само 1 останати на залиха

  4.67 out of 5
  SKU: stalaza-vasagle-lls44x Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart