Голема полица VASAGLE LLS107B01

8,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: Иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 158 x 24 x 166 cm
Тежина на производот: 25,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg
Со мешавина од рустикално кафеава и црна боја, оваа полица за книги создава прекрасен амбиент каде што можете гласно и гордо да ги прикажувате вашите богатства.

Голема полица цена

 

Голема полица

Содржина на пакетот:

1 x голема полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против врвови
1 x инструкции

 

2 мислења за Голема полица VASAGLE LLS107B01

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. J******
  Policata e sovrsena
  В******** М********
  Лесно се склопува. Јасно означени инструкции и сите парчи...
  Лесно се склопува. Јасно означени инструкции и сите парчиња се лесно препознатливи.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Голема полица VASAGLE LLS107B01
  Голема полица VASAGLE LLS107B01

  8,999 ден

  Слични производи…

  Аголна полица VASAGLE LLS34X

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

  3,600 ден

  Полица за книги VASAGLE LLS101B01

  Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Original price was: 6,000 ден.Current price is: 5,100 ден.
  15%

  Полица за складирање VASAGLE LLS44XV1

  На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Original price was: 6,400 ден.Current price is: 4,800 ден.
  25%

  8,999 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: vasagle-lls107b01 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart