Аголна полица VASAGLE LLS34X

- 23%

3,600 ден

кп излог
5 out of 5

8 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: polica-vasagle-lls34x Категории: , ,
 • Аголната полица е составена од цврст метал за рамката и издржлива иверица за полици, оваа аголна полица за книги со скали има долг работен век.
 • Отворени полици со 4 нивоа: полиците обезбедуваат доволно простор додека целосно го користат аголниот простор, совршени за складирање на сите предмети што сакате да ги соберете и изложите.
 • Стабилна и безбедна употреба: стабилна структура со три краци; 3 заштитни капачиња на дното, дното е прилагодливо за да се обезбеди овој организатор на аголната полица стабилно да  стои на нерамни површини и добро да  се вклопува на ѕидот; доаѓа со механизам против превртување и можност за прицврстување на ѕидот за безбедна употреба.
 • Лесно составување: аголната полица за скали доаѓа со детални и илустрирани упатства и нумерирани делови; сите  алатки потребни за склопување се вклучени во пакетот.
 • Индустриски стил: мат црна рамка во комбинација со рустикални полици, оваа аголна полица е софистицирана и стилска, одлично се совпаѓа со вашиот друг мебел.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот:  34cm должина x 34cm ширина x 125 cm висина
Тежина на производот: 5,5 kg
Макс. Капацитет на статичко оптоварување на секое ниво: 5 kg

Содржина на пакетот:

1 x Аголна полица
1 x комплет за склопување
1 x комплет за прицврстување
1 x Инструкции

VASAGLE Забелешки:

На децата не им е дозволено да се качуваат или да си играат со производот од безбедносни причини.
За безбедност, прикачете го производот на ѕидот со вклучениот комплет за зацврстување.

5 мислења за Аголна полица VASAGLE LLS34X

Слики од корисниците

Image #1 from Далибор Јованов
Image #2 from Амра
Image #3 from Ибраим
Image #1 from Далибор Јованов

Далибор Јованов

Preubava staviv i nekolku kruzni LED svetla i izgleda prekrasno.

Image #2 from Амра

Амра

Презадоволна сум од оваа полица, тукушто ја реновиравме нашата дневна соба и одлично се вклопи со остатокот од декорот.

Image #3 from Ибраим

Ибраим

Полицата е иста како што е опишано и ја составив за помалку од дваесет минути!

Image #1 from Далибор Јованов
Image #2 from Амра
Image #3 from Ибраим
 1. Цветановска Елена

  Ми ја доставија полицата се е во ред ви благодарам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Далибор Јованов

  Preubava staviv i nekolku kruzni LED svetla i izgleda prekrasno.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Далибор Јованов
 3. Filipovska Marija

  Superr ja preporacuvam 🤩

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Амра

  Презадоволна сум од оваа полица, тукушто ја реновиравме нашата дневна соба и одлично се вклопи со остатокот од декорот.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Амра
 5. Ибраим

  Полицата е иста како што е опишано и ја составив за помалку од дваесет минути!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ибраим
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Аголна полица VASAGLE LLS34X
Аголна полица VASAGLE LLS34X

3,600 ден

Слични производи…

4,900 ден
23%
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги