ROCKBROS Предна велосипедска светилка

- 33%

Original price was: 2,999 ден.Current price is: 1,999 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Совршено светло за велосипеди за ноќно возење!

Карактеристики:

 • LED светло
 • Боја: црна
 • Материјал: алуминиумска легура + ABS
 • USB полнење
 • Спецификација: 1000 лумени
 • Воодотпорен дизајн
 • За ноќно возење
 • Издржливост на батерија: 3-11 часа
 • 5 нивоа на светлина
 • Капацитет на батерија: 4800 mah
 • Големина: 11.5cm х 3cm х 3cm
 • Тежина:152 g
 • Осветлување: 200 метри во должина

Долга снимка од рефлектор со 1000 Лумени.

svetlo za velosiped

Зачудувачки изглед Силни перформанси

Дизајн на USB полнење, итно полнење за мобилни телефони.

Заштитен од дожд – алуминиумска легура се спротивставува на суровите временски услови.

3 мислења за ROCKBROS Предна велосипедска светилка

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Milan Stojkoski

  Go zedov predobro e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Milan Stojkoski
 2. Ristovska Ivona

  Odlicen i kvaliteten proizvod, ist kako na slikite.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Blazevski Zvezdan

  Mnogu e dobra sveti silno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  ROCKBROS Предна велосипедска светилка
  ROCKBROS Предна велосипедска светилка

  Original price was: 2,999 ден.Current price is: 1,999 ден.

  Слични производи…

  ROCKBROS задно светло за велосипед

  Распродадено

  Нема на залиха

  Original price was: 1,000 ден.Current price is: 799 ден.
  20%

  Држач за велосипед со 3 силни светла и сирена

  Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Original price was: 1,000 ден.Current price is: 799 ден.
  20%

  Original price was: 2,999 ден.Current price is: 1,999 ден.

  Нема на залиха

  SKU: svetlo-za-velosiped Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart