ROCKBROS Мултифункционална торба за велосипед или тротинет

- 47%

999 ден

кп излог
5 out of 5

10 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: torba-za-velosiped Категорија:

Спремни за возење велосипед, сите ваши работи: пари, мобилен, слушалки, марамчиња и слично на безбедно место!

oprema za velosiped

Карактеристики:

  • Големина: 22 cm х 9.6 cm х 7.6 cm
    Боја: црна
  • Позиција: на цевката на велосипедот или седлото на велосипедот
  • Тежина: 138 грама
  • Големина на екран: 15 cm
  • Пренослив, воодотпорен, отпорен на удари
  • Брзо местење

torba za velosiped

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “ROCKBROS Мултифункционална торба за велосипед или тротинет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ROCKBROS Мултифункционална торба за велосипед или тротинет
ROCKBROS Мултифункционална торба за велосипед или тротинет

999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги