Странична маса VASAGLE LNT50X

- 30%

3,200 ден

кп излог
5 out of 5

10 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vasagle-странична-маса Категории: ,

VASAGLE претставува комбинација од функционалност, издржливост и стилски винтиџ дизајн. Ако сакате да им дадете на вашите соби индивидуален шмек и античка естетика, нашата винтиџ серија на мебел може да постигне импресивни ефекти.

Винтиџ странична маса со железни елементи.

Оваа странична маса на тркала е вистинско збогатување за секој дом.

Дури и најубавиот изглед нема да има никаква корист за парче мебел ако не е функционално. Затоа, оваа масичка може да издржи до 25kg. Дополнително, нашата маса има четири тркала за непречено движење за да можете да ја лизгате под софата или креветот. На овој начин, вашето кафе, весник или далечински управувач секогаш ќе бидат таму каде што ви требаат. Можеби сега конечно можете да ја разгалите вашата сакана со вкусен појадок во кревет!

 

Карактеристики:


 • Некои мебел изгледаат добро, но не се многу практични. Другите се функционални, но многу скапи. Меѓутоа, оваа споредна маса – со топли дрвени тонови, стабилна маса и 4 тркала, го добивате најдоброто од двата света.
 •  СОВРШЕН ДИЗАЈН: Цврстата, мат-црна железна рамка и робусната маса со винтиџ изглед се елегантна мешавина на стилови што ја издвојуваат оваа мобилна масичка за кафе; може да се пофали со извонредна издржливост и  вкупна носивост до 25kg.
 •  ПОЈАДОК ВО КРЕВЕТ?: Оваа странична маса има четири метални тркала што го олеснуваат лизгањето под софата или креветот (потребно е растојание од 7cm), конечно можете повторно да ја разгалите вашата сакана со појадок во кревет.
 • Не плашете се од монтажата: Благодарение на лесно разбирливите инструкции, не е потребен голем напор за поставување на оваа крајна маса од 50cm должина x 35cm ширина  x 60cm висина.

Спецификации:

– Боја:  винтиџ, црна
– Материјал: Челични цевки, метални тркала
– Големина на производот: 50cm должина x 35cm ширина x 60cm висина
– Тежина: 5,5 kg
– Макс. Носивост: 25 kg

Содржина на пакетот:
– 1 x странична маса
– 1 x Инструкции
– 1 x Алатки за склопување

 

 

 

 

VASAGLE Забелешки:

– Висината на тркалата до долната метална рамка е 7 cm, па затоа е потребен простор од најмалку 7 cm ако сакате да ја лизнете рамката под вашиот кауч или кревет.
– Избегнувајте изложување на директна сончева светлина и влажни подрачја.
– Чувајте го производот подалеку од остри предмети.

 

 

4,705  Позитивни оценки на Амазон

6 мислења за Странична маса VASAGLE LNT50X

Слики од корисниците

Image #1 from Драган Јанковски
Image #2 from Анита
Image #3 from Kiro Stojanoski
Image #4 from Виктор Ивановски
Image #1 from Драган Јанковски

Драган Јанковски

импресиониран сум од ова парче. Многу цврсто и добро изработено, бев пријатно изненаден од изгледот, дезенот на „дрвото“ изгледа одлично.

Image #2 from Анита

Анита

Беше многу лесно да се состави, можете да користите тркалцата или стапалата. Ќе работи добро на мали простори. Изгледа убаво.

Image #3 from Kiro Stojanoski

Kiro Stojanoski

Odlicna e tokmu vakva mi trebase

Image #4 from Виктор Ивановски

Виктор Ивановски

Супер цврсти, стилски и функционални! Повторно ке нарачам

Image #1 from Драган Јанковски
Image #2 from Анита
Image #3 from Kiro Stojanoski
Image #4 from Виктор Ивановски
 1. Nikolovska Elena

  Mnogu e ubava i prakticna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Драган Јанковски

  импресиониран сум од ова парче. Многу цврсто и добро изработено, бев пријатно изненаден од изгледот, дезенот на „дрвото“ изгледа одлично.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Драган Јанковски
 3. Анита

  Беше многу лесно да се состави, можете да користите тркалцата или стапалата. Ќе работи добро на мали простори. Изгледа убаво.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Анита
 4. Kiro Stojanoski

  Odlicna e tokmu vakva mi trebase

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Kiro Stojanoski
 5. Виктор Ивановски

  Супер цврсти, стилски и функционални! Повторно ке нарачам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Виктор Ивановски
 6. Ivana Jovanova

  Pristigna mnogu brzo, odlicen kvalitet e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Странична маса VASAGLE LNT50X
Странична маса VASAGLE LNT50X

3,200 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги