Комплет од 2 странични масички VASAGLE LET24X

- 30%

4,200 ден

4.95 out of 5

На залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: vasagle-let24x Категории: , ,

Урбан допир: Практичен, линеарен и сепак шик. Индустрискиот изглед на црната челична рамка е надополнет со рустикалниот врв на страничните маси, создавајќи возбудлива мешавина на стилови; овој шармантен комплет се вклопува во дневната соба до вашиот софа или функционира како функционален пар масички покрај креветите.
Рамни или коси, вие избирате: секоја крајна маса има две цврсти мрежести полици, и двете можете да ги прикачите или рамни или малку накосени за правилно да ги поставите списанијата, книгите или разни други предмети на нив.
Силна комбинација: робусната челична рамка на страничните маси и честичките во рустикален стил формираат висококвалитетна комбинација која може да издржи до 20 кг.
Замавнете го клучот Ален: Благодарение на едноставната структура на масичките покрај креветот, нашите детални упатства и вклучениот клуч Ален, не треба да имате инженерска диплома за да го составите овој сет од 2 странични маси.
Што добивате: сет од 2 ноќевања со по 2 полици за складирање од нашата колекција INDESTIC, кои исто така работат како крајни маси во дневната соба, странични маси во дневната соба или повремени маси кога се одвоени.

две странични масички

странични масички за во спална соба

масички за во дневна соба

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна

Материјал: иверица, нерѓосувачки челик, инжинерско дрво

Големина на производот: 40 x 40 x 50 cm (Д x Ш x В)

Вкупна тежина: 8 кг

Макс. Капацитет на статичко оптоварување на масата: 20 kg

Макс. Капацитет на статичко оптоварување по Mesh полица: 5 kg

Тип на соба: Ходник, Дневна соба, Салон, Канцеларија, Спална соба

Специјални карактеристики: Прилагодлива висина

масички димензии

Содржина на пакетот:

2 x Странични маси
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции (EN, DE, ES, FR, IT)

VASAGLE Забелешки:

Од безбедносни причини, на децата не им е дозволено да се качуваат или да играат на производот.

странична маса за во дневна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комплет од 2 странични масички VASAGLE LET24X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комплет од 2 странични масички VASAGLE LET24X
Комплет од 2 странични масички VASAGLE LET24X

4,200 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се