Кујнска количка VASAGLE LRC66BX

4,700 ден

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица, Железо
Големина на производот: 26 x 66 x 85 cm
Тежина на производот: 9,9 кг
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја полица: 10 kg

Кујнска количка

 

 

Кујнска количка цени

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Кујнска количка
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнска количка VASAGLE LRC66BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,700 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: vasagle-lrc66bx Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart