VGR V-183 Професионален Електрична машинка за коса и брада

- 30%

699 ден

Продадени: 13%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vgr-v-183-masinka-za-brada Категории: ,

Пакет вклучува: 1 машинка, 4 додатоци (3, 6, 9, 12 mm), 1 USB кабел за полнење, 1 четка за чистење, 1 масло за подмачкување, 1 упатство за корисник.
Погоден за: Брада и коса.
Карактеристики: Се полни, прилагодлив опсег на кастрење, лесно се чисти.
Време на полнење: 2 часа, време на работа: 120 мин, литиум-јонска батерија на полнење
1 година гаранција.

 

AC220-240V 50-60Hz или AC100-110V 60Hz
Моќност: 3W
Прецизно сечило од нерѓосувачки челик, со сечило од титаниум.
Школка: ABS
Индикатор за полнење, стандардно полнење.

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “VGR V-183 Професионален Електрична машинка за коса и брада”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

VGR V-183 Професионален Електрична машинка за коса и брада
VGR V-183 Професионален Електрична машинка за коса и брада

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги