VGR-032 Професионална машинка за шишање

- 29%

1,999 ден

Продадени: 46%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vgr-032-masinka-za-kosa-i-brada Категории: ,

Професионално сечиво. Главата е изработена од титаниум и нерѓосувачки челик, остра и ефикасна при сечење.

Лесна ја крати косата без заглавување, нежен контакт со кожата за да се избегне случајно оштетување на површината на кожата, погодна е за масна коса, за шишање и за обликување на косата.

USB брзо полнење 1500mah литиумска батерија со голем капацитет, 2,5 часа полнење за 300 мин употреба без кабел. Приклучок за полнење USB Type-C, можете да поврзете USB адаптер, лаптоп, полнач за во автомобил, и други уреди што работат на USB, совршен за патување.

T T-Blade од не’рѓосувачки челик. Глава за сечење од не’рѓосувачки челик во форма на Т, остар за удобно кастрење.

Трим или транзиција без дупки, тап агол во форма на с. 360 не ја гребе кожата.

Моќен ротационен мотор за зголемена брзина, моќност и долг живот, низок шум и голема брзина за непречено и ефикасно искуство. Без оглед на тврди или густи типови коса, се однесува многу лесно.

Модел: V-032
Номинални волти: AC220-240V 50-60Hz
Моќност: 3W
Материјал на сечилото: Сечиво од не’рѓосувачки челик со прекривка од титаниум, особено сечило за цевки.
Додатоци: клипери / чешел / четка за чистење / масло / адаптер за полнење / заштита
Батерија: Внатрешна високо-ефикасна батерија за полнење
Време на полнење: 3 часа целосно полнење.

Видео: VGR-032 Професионална машинка за шишање

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “VGR-032 Професионална машинка за шишање”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

VGR-032 Професионална машинка за шишање
VGR-032 Професионална машинка за шишање

1,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги