Машинки за бричење

Категории

Се прикажуваат сите 12 резултати

Бежичен тример за коса

Распродадено

Нема на залиха

699 ден

Професионален тример за коса – VGR V-053B

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 799 ден.
43%

VGR V-055 водоотпорена машинка на полнење

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%

Titanium Trim тример за шишање и подстрижување

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,099 ден.
50%

VGR V-060 Електрична машинка за коса

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 1,099 ден.
50%

VGR V 290 Машинка

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%

VGR V-183 Професионален Електрична машинка за коса и брада

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%

VGR-032 Професионална машинка за шишање

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,999 ден.
29%

VGR-016 Професионален машки комплет за бричење

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%

Професионална машинка за брада и коса

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%
популарно
Gemei GM-595 Водоотпорен 3 во 1

Gemei GM-595 Водоотпорен 3 во 1

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,899 ден.Current price is: 999 ден.
47%

Micro Touch SOLO

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.
53%

Изборот на електрична машинка, или тример е едно од најважните набавки, за еден маж.

Бричењето и обликувањето е исто дел од машката рутина, како и пивото на крајот од денот, па во обид да ја олесниме целата напорна работа, во изборот на добри машинки за бричење, еве неколку совети.

 

1. Размислувајте практично
„Идеално, изберете машина на полнење, бидејќи жиците заземаат премногу простор во фиоката.

 

2. Не купувајте ѓубре
„Купете го најдобриот квалитет што можете да си го дозволите, бидејќи интегритетот, и силата на моторот се клучни за чисто и конзистентно сечење“.

 

3. Барајте разноврсност
“Доколку е достапно, изберете клипер кој доаѓа со повеќе глави, или има прилагодлива глава за сечење. Што ќе ви се најде за бради со различна должина”.

 

4. Прашајте го вашиот бербер за совет

“Ако сте во добри односи со вашиот локален бербер, Прашајте го за совет каква машинка да си купите.”

 

5. Размислете за деталите
„Вреди да се плати дополнително за тример со дополнително специјализирано мини сечило за фини детали околу мустаќите и под усните“.

 

Професионални машинки за потстрижување
masinki cena mk
Сет за бричење
masinki za bricenje
Машинка за брада
Машинки за бричење

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart