VGR V 290 Машинка за брада и шишање, со LED дигитален дисплеј

- 36%

899 ден

Продадени: 12%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vgr-v-290-masinka-za-brada Категорија:

2. Карактеристичниот висечки прстен, со  кој може да го закачите на ѕидот, кога ќе завршите.  Дамките од вода нема да влезат во телото на машинката.

3. Дигиталниот дисплеј кој ја покажува состојбата на батерија, за да избегнете ненадеен прекин на електричната енергија.

4. Целосно метални сечила, долгорочна употреба нема ‘рѓа, сечилата се прецизни и остри, безбедни, и не ја повредуваат кожата.

Марка: VGR

Модел: V-290

Време на полнење: 1,5 часа

Напон: 100-240V

Режим на напојување: USB полнење

Тежина на пакувањето: 307

Материјал на сечилото: нож од нерѓосувачки челик

Големина на телото: 14,1*4*3,8см

Време на употреба: 120 минути

Моќност: 5w

Метод на чистење: миење на главата со вода.

Големина на пакување: 18,5*8,3*5,7см

машинка за брада

trimer

vgr masinka

maska masinka

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “VGR V 290 Машинка за брада и шишање, со LED дигитален дисплеј”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

VGR V 290 Машинка за брада и шишање, со LED дигитален дисплеј
VGR V 290 Машинка за брада и шишање, со LED дигитален дисплеј

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги