Електрична четка за заби Sonic

- 46%

699 ден

Нежна, но ефикасна четка за заби за длабинско чистење со долготраен век на батеријата. Заштитете ги вашите заби и непца со оваа стилска, водоотпорна четка за заби со влакна од Sonic.

Боја: Розева
Режим на напојување: USB
Категорија на производ: електрична четка за заби
Контролен режим: тип на копче
Применливи луѓе: општи
Материјал: ABS
Тип на електрична четка за заби: замавнувајте нагоре и надолу
Режим на напојување: електричен
Големина на простор: 220*25мм

четка

 

1 мислење за Електрична четка за заби Sonic

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ивана

  Супер се ви ги препорачувам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  699 ден

  699 ден

  Само 2 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000359601 SKU: електрична-четка-за-заби-sonic Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart