Електрична четка за чистење прашина

360 ден

 

 

Опис:

     ***Исчистете го вашиот дом брзо и лесно со ураганот Спин Дестер. ***

 

1.  Супер меките влакна која што ја има оваа извонредна електрична направа за собирање на прашина може да се прилагоди на сите форми на мебел за собирање прашина, за разлика од густите крпи од микрофибер.
2. Hurricane Spin Duster има широк спектар на употреба: Тој е исклучително лесен за употреба и може да исчисти сè: најпрво тешко достапните агли, работни маси, уреди за климатизација, вентилатори, лустери или телевизори, без никакво истурање наоколу.
3. Тој има силна адсорпција која може да ротира 360 степени и затоа ги чисти сите агли, без да го оштети мебелот.
4. Упатство за користење : Едноставно е прво ставете ги  батериите, потоа притиснете го копчето ON и започнете со чистење на куќата;

 

 

 

Спецификации:
Големина на производот (приближ.): Должина 28, ширина 15, висина 8
Должина на рачката 24С, долг прашина 28СМ, краток прашина 14 см, продолжена шипка 20 см
Материјал на производот: ABS,
Тип: собирач на прашина
боја: сина

Користи 4 АА батерии (не се вклучени).

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Електрична четка за чистење прашина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Електрична четка за чистење прашина
Електрична четка за чистење прашина

360 ден

360 ден

 spynex
5 out of 5
SKU: електрична-четка-за-чистење-прашина Категорија:
Рокот за испорака од 15 до 20 работни денови. Доставата е бесплатна.
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart