Електрична четка за чистење прашина

360 ден

Се продава од:
4 out of 5
  Прашање
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: електрична-четка-за-чистење-прашина Категорија:

 

 

Опис:

     ***Исчистете го вашиот дом брзо и лесно со ураганот Спин Дестер. ***

 

1.  Супер меките влакна која што ја има оваа извонредна електрична направа за собирање на прашина може да се прилагоди на сите форми на мебел за собирање прашина, за разлика од густите крпи од микрофибер.
2. Hurricane Spin Duster има широк спектар на употреба: Тој е исклучително лесен за употреба и може да исчисти сè: најпрво тешко достапните агли, работни маси, уреди за климатизација, вентилатори, лустери или телевизори, без никакво истурање наоколу.
3. Тој има силна адсорпција која може да ротира 360 степени и затоа ги чисти сите агли, без да го оштети мебелот.
4. Упатство за користење : Едноставно е прво ставете ги  батериите, потоа притиснете го копчето ON и започнете со чистење на куќата;

 

 

 

Спецификации:
Големина на производот (приближ.): Должина 28, ширина 15, висина 8
Должина на рачката 24С, долг прашина 28СМ, краток прашина 14 см, продолжена шипка 20 см
Материјал на производот: ABS,
Тип: собирач на прашина
боја: сина

Користи 4 АА батерии (не се вклучени).

 

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Електрична четка за чистење прашина”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Електрична четка за чистење прашина
Електрична четка за чистење прашина

360 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart