Женски дигитален часовник

- 62%

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 499 ден.

часовник на допир цена

✨Причини за купување: Часовникот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој е издржлив и има долг работен век кој може да се користи долго време. Движењето е дигитално.

✨ Дигитални магнетни часовници: Часовникот има екран на допир кој светнува кога ќе го допрете. Поедноставениот и јасен екран го олеснува читањето во какви било временски услови и во темнина.

✨ Навистина е симпатичен: Часовникот е дизајниран со прекрасен бројчаник од розово злато, што го прави да изгледа многу слатко и елегантно. Неговата елегантна и модерна форма одговара на секој стил, што го прави совршен за речиси секоја пригода.

✨ Лесен за инсталирање: Овој кварцен рачен часовник е лесен за инсталирање. (притиснувате со мало задржување еднаш на екранот го сверувате часот, потоа истото го повторувате со задржување и за сверување на минутите).

✨ Подарок: овој часовник е совршен подарок за жени и девојки. може да се користи како подарок за роденден, подарок за Божиќ, подарок за годишнина, подарок за денот на мајката, подарок за благодарност итн.

 

женски часовник на допир

 

женски часовник на допир цени

часовник на магнет

 

zenski casovnici

zenski casovnik ceni

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Женски дигитален часовник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 499 ден.

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 499 ден.

На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: женски-дигитален-часовник Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart