Закачалки SONGMICS CRF21PK50 Сет од 50

2,799 ден

Опис

 

Сакате ли уреден, организиран и елегантен плакар?

Songmics розевите закачалки од 50 пакувања се најдобриот избор за вашиот плакар, особено за вашата студентска соба, стан итн. Цврстите ABS гумени нелизгачки закачалки за облека со кадифена површина спречуваат вашата облека да не се лизга или тутка.

Закачалката за алишта има и две нелизгачки засеци за да спречи вашата облека со ремени или други додатоци да не падне на подот.

 

Спецификации:

Боја: Розева
Материјал: кадифе, ABS пластика, метална кука
Големина на секоја закачалка: 43,5 x 0,6 x 22,5 cm (Д x Ш x В)
Вкупна тежина на 50 закачалки: 3,9 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по закачалка: 5 kg

 

Содржина на пакетот:

50 x Нелизгачки закачалки

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закачалки SONGMICS CRF21PK50 Сет од 50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

2,799 ден

2,799 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: закачалки-songmics-velvet-crf21pk50 Категории: , , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart