популарно

Коректор за врат и рбет

- 64%

Original price was: 2,500 ден.Current price is: 899 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Го поддржува вашиот врат, ‘рбет и долниот дел на грбот.
Појасот за грб му дава на телото атлетска форма, ги враќа рамениците на нивното место.
Нежно ги повлекува назад рамениците, вратот и главата за да се исправат и да ги усогласи вратот и ‘рбетот во правилна линија.
Дава потпора за држење на телото помага и да се олесни болката и да го поправи неправилното држење на телото.
Појасот ги ограничува и ги штити зглобовите и мускулите на торакалниот дел од ‘рбетниот столб. Благодарејќи на еластичната ткаенина и специјалната изработка, можете да го носите кога и да посакате, колку и да посакате.
Прилагодливите појаси обезбедуваат максимална удобност кога се носат. Појасот има зголемена еластичност, размена на воздух и хигроскопски својства. Тој совршено може да се носи од страна на мажите и жените на сите возрасти.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Коректор за врат и рбет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коректор за врат и рбет
Коректор за врат и рбет

Original price was: 2,500 ден.Current price is: 899 ден.

Original price was: 2,500 ден.Current price is: 899 ден.

Само 2 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: коректор-за-врат-и-рбет Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart