Организатор за чевли SONGMICS LSA25BK

2,299 ден

Спецификации:

Боја: Црна
Материјал: метална цевка, пластичен конектор
Големина на производот: 30 x 45 x 174 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 3,1 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по ниво: 5 kg

чевларници икеа

cevlarnici ikea

organizator za cevli

шкаф за обувки цени

organizator za obuvki

чевларник цени

cevlarnici za obuvki

Содржина на пакетот:

1 x Полица за чевли
1 x чанта за додатоци
2 x комплет против врвови
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за чевли SONGMICS LSA25BK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Организатор за чевли SONGMICS LSA25BK
Организатор за чевли SONGMICS LSA25BK

2,299 ден

2,299 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: организатор-за-чевли-songmics-lsa25bk Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart