Закачалка VASAGLE RCR16BX

2,600 ден

4.95 out of 5

На залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: zakacalka-vasagle-rcr16bx Категории: , ,

Опис

Дизајнерите во VASAGLE работат да ви дадат можност да го претворите вашиот дом во нешто уникатно и посебно место со секое парче мебел во вашиот дом.

Така. оваа закачалка обединува стилски рустикални и индустриски елементи за да донесе шармантен изглед за секој влез или ходник.

Рустикалното инженерско дрво во комбинација со металната рамка ви дава краен класичен изглед за елегантно и урбано чувство.

Покрај привлечниот изглед, закачалката VASAGLE исто така е многу корисно парче за уредување на вашите предмети. Има 6 куки и 2 дополнителни полици дизајнирани да држат различни предмети како: палта, капи, чанти, чевли, растенија и слично.

Триаголната основа која што ја има обезбедува голема стабилност при неговата употреба. Меките влошки на долните стапала избегнуваат гребнатини на подот.

Заоблените краеви на куките се мазни за да ја заштитат облеката од гребнатини кога ја закачувате или симнувате.

Спецификации:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал: Иверица, Нерѓосувачки челик
Големина: (49,5 x 49,5 x 179 cm)
Тежина: (4,46 kg)
Капацитет на носивост на секоја кука: (5 kg)
Носивост на секоја полица:  (10 kg)

Содржина на пакетот:

1 x Држач за палта
1 x Инструкции

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Закачалка VASAGLE RCR16BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Закачалка VASAGLE RCR16BX
Закачалка VASAGLE RCR16BX

2,600 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се