Оlevs 9919 Машки часовник

1,999 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: оlevs-9919-машки-часовник Категории: ,

ЧАСОВНИК ОЛЕВС 9919 КВАРЦЕН

Спецификација:

Име на брендот: OLEVS
Должина на каишката: 25 см
Стил: СПОРТСКИ
Движење: кварцно
Длабочина на отпорност на вода: 3 бари
Тип на затворач: тока
Материјал на куќиштето: Нагризувачки челик
Дебелина на куќиштето: 12 мм
Тип материјал на прозорецот: Обложено стакло
Тип материјал за каишката: Кожа
Дијаметар: 45 мм
Број на модел: 9919
Ширина на каишката: 24 мм
Облик на куќиштето: квадрат
Карактеристика: прозрачни стрелки
Карактеристика: хронограф
Функција: Целосен календар
Карактеристика: Водоотпорен

Детали за производот: Оlevs 9919 Машки часовник

Боја

,

2 мислења за Оlevs 9919 Машки часовник

Слики од корисниците

Image #1 from Далибор Ристовски
Image #2 from Driton Jakupi
Image #1 from Далибор Ристовски

Далибор Ристовски

Точна и навремена достава и преубав часовник

Image #2 from Driton Jakupi

Driton Jakupi

Mnogu e ubav

Image #1 from Далибор Ристовски
Image #2 from Driton Jakupi
 1. Далибор Ристовски

  Точна и навремена достава и преубав часовник

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Далибор Ристовски
 2. Driton Jakupi

  Mnogu e ubav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Driton Jakupi
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Оlevs 9919 Машки часовник
Оlevs 9919 Машки часовник

1,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги