Странична масичка со додатни приклучоци VASAGLE LET311B01

4,999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Детали за производот:

Боја: Винтиџ кафеаво-црна
Материјал: Дрвена иверка, челична рамка, торбичка од ткаенина
Големина на масата: 60 x 31,5 x 60 cm (Д x Ш x В).
Големина на лентата за напојување: 13 x 5 cm (Д x Ш).
Големина на кеса од ткаенина: 25,5 x 24 cm (Д x Ш).
Должина на кабел: 150 cm.
Тежина: 10,6 кг.
Макс. носивост на површината на масата: 10 kg.
Макс. оптоварување на преградата: 10 kg.
Макс. капацитет на долната полица: 15 kg

  • Оваа странична маса доаѓа со два приклучоци и две USB порти.

 

stranicni masicki ceni

pomosni masicki

stranicni masicki

natkasna so priklucoci

помошни масички

stranicni masicki mk

Содржина на кутијата:

1 x странична масичка
1 x пакет додатоци
1 x инструкции (англискиот јазик не е загарантиран)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Странична масичка со додатни приклучоци VASAGLE LET311B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Странична масичка со додатни приклучоци VASAGLE LET311B01
Странична масичка со додатни приклучоци VASAGLE LET311B01

4,999 ден

4,999 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: странична-масичка-со-додатни-приклуч Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart