Закачалка со клупа VASAGLE

5,200 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

 • Добредојдовте дома: овој паметен 2во1 држач, клупа за чевли и палта ви помага да го одржувате вашиот влез уреден, додека воедно давате и уникатен и стилски изглед во вашиот дом.
 • Сè што ви треба: откако ќе се вратите дома на крајот на денот, само закачете го палтото, капата и шаловите на горните 9 куки, седнете на клупата за да ги извадите чевлите и ставете ги на 2-те челични мрежести полици за складирање

zakacalka so klupa kompleti

Zakacalki za obleka

 • Стабилна и безбедна: со 4 прилагодливи стапала, решетката за палта може да стои совршено стабилно на теписи или нерамни подови; вклучен е и комплет против превртување за да се обезбеди безбедна употреба.
 • Мешавина на материјали: цврстите челични цевки се комбинираат со панели од метални квалитетни нерѓосувачки честички, нудејќи и индустриски шмек и цврста структура; секоја кука држи до 3kg, а клупата 80kg.

Мебел за ходник

 • Што е вклучено: држач за палта од нашата колекција VASAGLE со 9 куки, 2 полици за чување чевли, удобна клупа и јасни упатства за лесно монтирање.

Два реда куки. За вашите капи и шалови или често носените палта, 9-те цврсти куки гордо ги закачуваат.
Подрипнувате на едната нога за да ги облечете чевлите? Зошто да не седнете на клупата да се подготвите и мирно да тргнете надвор.

Сталак за облека
Препуштете се на складирањето.
Сакате добар стил на кој не му недостасува простор за складирање? Двете мрежести полици служат како совршено место за чевли.

Спецификации:

 • Боја: Рустикална кафеава, црна
 • Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
 • Големина на производот: 72cm должина x 33,7cm ширина x 183 cm висина
 • Големина на табла:70cm x 30 cm)
 • Тежина на производот: 7,8 kg
 • Макс. Капацитет на статичко оптоварување на секоја кука:3 kg
 • Макс. Капацитет на статичко оптоварување на клупата:80 kg

zakacalka so klupa ceni

 

ВАСАГЛЕ држач за палто, багажник за палта, држач за чевли со седиште

 

Zakacalki za hodnik Мебел за ходник Канцелариски закачалки закачалки за претсобје Закачалки за ходник Дрвени закачалки

Содржина на пакетот:

 • 1 x Hall Tree закачалка со клупа
 • 1 x комплет за склопување
 • 1 x инструкции

Дизајнерите во VASAGLE работат да ви дадат можност да го претворите вашиот дом во нешто уникатно и посебно место со секое парче мебел во вашиот дом. Kupiprodaj.com

Детали за производот: Закачалка со клупа VASAGLE

Боја

Бела HSR40W, Сива HSR40MB, Рустикална HSR40B

13 мислења за Закачалка со клупа VASAGLE

5.0 од 5
13
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Марија

  Практична е и одлично изгледа!

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Марија
 2. Linda Azemi

  Ja zedovme i vednas ja sklopivme, bez nikakov problem, vi ja preporacuvame.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Cvetanovski Miroslav

  Mnogu sum zadovolen sto go kupiv ne se razocarav se e perfektno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Cvetanovski Miroslav
 4. Toni Mihailov

  Funkcionalna e i ubavo izgleda. Mi se dopaga.

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Весна Алексовска

  Ми се вклопи прекрасно, задовлона сум.

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
  Image #1 from Весна Алексовска
 6. Магдалена Филиповска

  Изгледа навистина убаво иста е како на сликите

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Petreski Blagoj

  Ja preporacuvam odlicen kvalitet

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Malinovska Snezana

  Super e ja imam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Hristijan Mitreski

  Едноставно за склопување и одличен изглед.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Lana Selimi

  Ja zedov fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Huseini Rami

  Ubava

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Darko

  Zadovolni od proizvodot.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Станка Мицевска

  Производот е одличен.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  5,200 ден

  4.67 out of 5
  SKU: zakacalka-vasagle-hsr40b Категории: , ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart