Бар количка LRC087B01

4,299 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 60 x 40 x 75 cm
Тежина на производот: 12 кг.
Макс. Горна носивост: 20 kg
Макс. Долна носивост на полица: 15 kg

кујнска количка за во кујна

кујнска количка за во кујна цени

кујнска количка за кујна

количка-1

kolicka za kujna

kujnska kolicka za serviranje

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бар количка LRC087B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,299 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LRC087B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart