Сет од 3 ѕидни полици VASAGLE LWS33BX

1,900 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Ако немате простор за уште една висока полица за да ги покажете вашите украси, фотографии, колекции или кујнски зачини и слично, погледнете кон вашиот ѕид! Користете ги овие 3 ѕидни полици во рустикален стил во вашата дневна соба за да ги покажете вашите семејни фотографии, во бањата за да држите сапуни и тоалети или во кујната за зачини.

полици ѕидни цени

полици ѕидни цена

 

Спецификации:
– Боја: рустикално кафеава
– Материјал: иверица, метал
– Големина на мала полица: 30 x 12 x 11 cm (Д x Ш x В)
– Средна големина на полицата: 35 x 12 x 11 cm (Д x Ш x В)
– Големина на полица: 40 x 12 x 11 cm (Д x Ш x В)
– Тежина на производот: 2,5 kg
–  Носивост на секоја полица: 5 kg

dzidni polici ceni

полици за зачини

полици мебел ви

ѕидни полици цени

 

Содржина на пакетот:
– 3 x ѕидни полици
– 1 x клуч
– 1 x чанта со додатоци
– 1 x инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

4 мислења за Сет од 3 ѕидни полици VASAGLE LWS33BX

4.8 од 5
3
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Petar Angeleski

  Zadovolen sum izgleda tocno kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Borislav Nikolovski

  Pozz gi zedov dobri se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Елена

  Ми ги доставија ви благодарам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Елена
 4. Matea

  Malku poinakov materijal od prikazaniot na slikite, no bojata e taa

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Сет од 3 ѕидни полици VASAGLE LWS33BX
  Сет од 3 ѕидни полици VASAGLE LWS33BX

  1,900 ден

  Слични производи…

  Сет од 2 ѕидни полици Songmics LWS04NB

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  2,600 ден

  1,900 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: vasagle-lws33bx Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart