Библиотека со 6 рафтови LLS119B01

6,399 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал за библиотека: иверица, челик
Големина на производот: 30 x 80 x 180 cm
Тежина на производот: 20,2 кг
Макс. носивост: 40 kg

retro biblioteki

biblioteki za knigi

biblioteka za knigi cena

библиотека цена

biblioteka za knigi

Повеќе опции за складирање: оваа библиотека со 6 нивоа со геометриски облик има полици со различни висини.

Повеќе можности: оваа библиотека може да се користи во кабинетот за чување книги и списанија, во дневната соба за прикажување фотографии или украси или во кујната за чување шишиња и тегли.

Издржлив и цврст: иверката и челикот се комбинираат за да обезбедат издржливост, сила и долг работен век каде и да ја поставите оваа полица во вашиот дом.

Добра стабилност: оваа висока библиотека има прилагодливи стапала на дното, што ја прави стабилна на малку нерамен терен; комплетот за фиксирање дополнително ја подобрува стабилноста и безбедноста на оваа украсна полица за книги.

Лесно се склопува: Не се потребни дополнителни алатки! Со детални упатства и нумерирани делови, можете брзо да ја составите оваа украсна полица со 6 нивоа и да започнете со украсување.

Содржина на пакетот:

1 x библиотека
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

1 мислење за Библиотека со 6 рафтови LLS119B01

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Александра

  Тежок пакет со доста делови, но лесна за склопување. Одлична цена и квалитет. Пресреќни сме со изгледот, точно како на сликите.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  6,399 ден

  6,399 ден

  Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: LLS119B01 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart