Компјутерско биро VASAGLE LWD47X

7,400 ден

4.95 out of 5

На залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: biro-vasagle-lwd47x Категории: ,

Опис на производот

Дозволете си го ова биро од VASAGLE да го имате во вашиот дом, бидејќи изгледа неверојатно стилски и луксузно.

Можете да го ставите во вашата канцеларија, работна соба, дневна соба, спална соба или било каде и да сакате да бидете попродуктивни.

Компјутерското биро доаѓа со 2 полици кои можат да се склопат на левата или на десната страна на работната маса, во зависност од вашата желба.


Спецификации:

Боја: рустикална кафеава, црна

Материјал: Иверица, нагризувачки челик

Големина на производот: 60 x 120 x 75 cm (Д x Ш x В)

Тежина на производот: 18,8 кг

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

VASAGLE Забелешки:

На децата не им е дозволено да се качуваат на производот од безбедносни причини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Компјутерско биро VASAGLE LWD47X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Компјутерско биро VASAGLE LWD47X
Компјутерско биро VASAGLE LWD47X

7,400 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се