Оригинален машки часовник CURREN 8023

1,299 ден

4.75 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Материјал на куќиштето: нерѓосувачки челик
Материјал на екранот: Хардлекс
Име на брендот: CURREN
Водоотпорност Длабочина: 30m
Движење: кварцно
Дијаметар на бирање: 4,5 см
Ширина на лента: 20mm до 29mm
Тип на затворач: Преклопен затворач со безбедност
Пол: Мажи
Стил: Мода и секојдневен
Дисплеј: аналоген
Карактеристика: Водоотпорен, Отпорен на удари.
Облик на куќиште: круг
Должина на лента: 23 см
Број на модел: 8023
Дебелина на куќиштето: 12 мм
Малите стрелки се само за декорација, без функција.

Maski casovnici mk Casovnici mk 2 Maski casovnici Машки часовници цени Sportski casovnici mk Sportski casovnici mk cena

2 мислења за Оригинален машки часовник CURREN 8023

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Никола Ристовски

  Многу е убав го земав

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ljubisa Stefanovski

  Preubav e vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Оригинален машки часовник CURREN 8023
  Оригинален машки часовник CURREN 8023

  1,299 ден

  1,299 ден

  На залиха

  SKU: curren-8023 Категории: ,
  4.75 out of 5
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart