KINGSEVEN Al-Mg Ултра лесна метална рамка 7180

1,899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Поларизиран HD леќи: 100% заштита од штетните UVA/UVB зраци. HD леќи, ја елиминираат рефлектираната светлина. Блокирајте ја штетната светлина, спречете ја блескавата светлина, намалете го визуелниот замор.

очила за мажи

очила за сонце попуст 2 Метална ултра лесна рамка Al-Mg: Силниот метален материјал е поиздржлив за подолга употреба, не се деформира лесно, не се скрши.

nocari mk

Ретро Класичен дизајн: Класичен дизајн и удобни за носење. Никогаш нема да излезе од мода, погодни за повеќето машки лица.

maski ocila za sonce

Мултифункционални: Овие очила за сонце не само што одговараат на различни видови на лица, туку се и идеален избор за различни пригоди за мотоциклисти, велосипедисти, возење, трчање, пешачење, пешачење, голф, риболов и други спортови на отворено.

kingseven ocila mk

 

Гаранција: Ние се стремиме да имаме само задоволни корисници. Ве молиме слободно контактирајте со нас доколку ви треба помош. 100% загарантирано задоволство, 36 дена бесплатна размена, и враќање доколку има проблеми со квалитетот.

очила за заштита од сонце

ocila

Пакување

Детали за производот: KINGSEVEN Al-Mg Ултра лесна метална рамка 7180

Боја

Сина, Сива, Црна

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “KINGSEVEN Al-Mg Ултра лесна метална рамка 7180”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,899 ден

SKU: kingseven-al-mg-n7180 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart